Reklama na našej stránke

Podporte našu činnosť objednaním si reklamy na našom webe.

Ponúkame vám umiestnenie reklamy na našich webových stránkach. Prosím kontaktujte nás

 

ozdraciastopa@gmail.com, 0940 884 685 (p. Ing. Zahradníček)

 

Uvádzacia cenová ponuka pre rok 2021:

banner 560 x 100:

čelo stránky (zobrazuje sa stále): 7 eur / mesiac

hlavná stránka-hore: 4 eur / mesiac

hlavná stránka-dole: 3,50 eur / mesiac

 

banner 250×500

bočný panel vpravo (zobrazuje sa stále okrem stránky „Interaktívne mapy“): 6 eur / mesiac

bočný panel vľavo (zobrazuje sa v článkoch „Tipy na výlety“, „databáza hier“,“ tipy na činnosť“, „Podujatia“ (okrem zoznamu podujatí) a „Aktualitiy“): 4 eurá / mesiac

 

banner 250×250

bočný panel vpravo (zobrazuje sa stále okrem stránky „Interaktívne mapy“): 5 eur / mesiac

bočný panel vľavo (zobrazuje sa v článkoch „Tipy na výlety“, „databáza hier“,“ tipy na činnosť“, „Podujatia“ (okrem zoznamu podujatí) a „Aktualitiy“): 3,50 eurá / mesiac

 

Zaradenie ubytovacieho zariadenia do databázy článkov „Tipy na výlet“ sekcia „Ubytovanie“ (pozor, nie je to isté, čo sekcia „Tipy na výlet“ – „podľa kategórie“ – „chata“) 
 5 eur / jednorázovo (minimálne do konca kalendárneho roka)

(pozn.: nie sme platcami DPH)

V poplatku je napísanie článku podľa vami zverejnených informácií, zaradenie článku do kategórie „Ubytovanie“, vytvorenie bodu s odkazom na článok v interaktívnej mape „Ubytovacie zariadenia“.

 

Upozornenie: Vzhľadom na to, že naša stránka sa zaoberá činnosťou s deťmi, je venovaná deťom a ich rodičom, vyhradzujeme si právo na určenie aké ubytovacie zariadenie pridáme a akú reklamu zverejníme. Na žiadosti o zverejnenie erotických, politických alebo nábožensky orientovaných reklám alebo inak nevhodných reklám nebudeme odpovedať.

 

Pozrite si rozloženie bannerov na jednotlivých typoch podstránok a čo obsahuje článok o ubytovacom zariadení alebo si stiahnite súbor s obrázkami (*.rar)