Iuventa: Sharuj, lajkuj, cvič: HOME CHALLENGE

Iuventa: Sharuj, lajkuj, cvič: HOME CHALLENGE

27.1.2020, Iuventa.sk

 

Slovensko: Portál Iuventa.sk zverejnil nasledujúcu výzvu:

“Práca s mládežou rozvíja mladých ľudí v každej oblasti ich života. Prináša im nové vedomosti, zručnosti, buduje charakterové vlastnosti. Veľmi dôležitou oblasťou je aj rozvoj fyzickej zdatnosti, pretože pohyb pôsobí pozitívne aj na ľudskú psychiku.

 

Aj kvôli tomu vznikol počas pandémie 10-dielny videoseriál IUVENTY – Slovenského inštitútu mládeže s názvom Sharuj, lajkuj, cvič: HOME CHALLENGE.

 

Sila, kondícia, zdravie, držanie tela. To sú pojmy, ktoré úzko súvisia s cvičením. Videoseriál Shareuj, lajkuj, cvič: HOME CHALLENGE vznikol v spolupráci s Lenkou Zubrikovou z BigHugGym v Petržalke a Mišom Zubrikom zo Športového klubu MEDVEDiCA.

 

„Prvotným impulzom pre natočenie tohto typu videí bola myšlienka podporiť aktívny pohyb detí a mladých ľudí v domácom prostredí a poskytnúť im kreatívnu a hravú alternatívu k tráveniu voľného času za počítačom. Výber cvičiteľov bol vopred jasný. Lenka a Michal vedia namotivovať a navrhnúť cvičenie tak, aby bolo pútavé, zábavné a zvládol ho ktokoľvek bez ohľadu na vek či fyzickú kondíciu,“ hovorí Peter Lenčo, generálny riaditeľ IUVENTY – Slovenského inštitútu mládeže.

Cvičebný materiál je dostupný na YouTubovom kanáli IUVENTY.”

 

Čítajte viac:

https://www.iuventa.sk/sk/NOVINKY/sharuj-lajkuj-cvic-home-challenge.alej?ind=

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *