Dračia stopa pripravuje jarný denný tábor!

Dračia stopa pripravuje jarný denný tábor!

28.12.2020: Dračia stopa pripravuje jarný denný tábor!

 

Košice: Jarné prázdniny pre Košický a Prešovský kraj budú v termíne 20.-28.2.2020. Dračia stopa pripravila denný tábor v pracovných dňoch, ktorého organizáciu a program upravila tak, aby vyhovoval predpokladaným obmedzeniam hromadných akcií na maximálne 6 ľudí.

“Samozrejme, netušíme aké obmedzenia budú v platnosti a aká bude situácia s ohľadom na pandémiu Covid-19. Môžeme len predpokladať. V tejto súvislosti vychádzame z predpokladu, že obmedzenia budú približne rovnaké ako v priebehu novembra – zákaz fungovania vnútorných priestorov reštaurácií, zákaz hromadných akcií nad 6 osôb. Tomuto predpokladu sme prispôsobili aj prvotný návrh na jarný tábor.”, oznámil Ľuboš Zahradníček, predseda združenia Dračia stopa, ktoré je organizátorom tábora.

Ďalej dodáva, že v situácií, v ktorej nevieme dopredu odhadnúť jej vývoj, však môžeme ľuďom garantovať nasledujúce veci:

  • ak sa tábor bude organizovať, budú dodržané všetky aktuálne platné opatrenia
  • v prípade zrušenia tábora, všetky zaplatené poplatky obratom vrátime
  • o zmenách budeme ľudí informovať a organizáciu a pravidlá tábora pružne upravíme.

“V súčasnosti sme nastavili systém, kedy sa deti hlásia na jednotlivé poldenné bloky tábora. Jeden blok je v cene 10 eur, pri nahlásení na celý deň je cena 16 eur. Obed nie je v cene.

Aby sme dodržali predpokladané obmedzenie na maximálne 6 osôb, prihlasovanie na jeden programový blok je obmedzené na 5 detí.

Predpokladáme väčší záujem a tak je spustené prihlasovanie pre viac súbežných skupín, ktoré sa navzájom nestretnú – ich program je nakombinovaný tak, aby neboli spolu. Každú súbežnú skupinu vedie jeden vedúci.” dodáva p. Zahradníček.

(ilustračné fotky z činnosti Dračej stopy)

 

Program je zostavený z návštevy miest výhradne v meste a jeho blízkom okolí.

Bloky jarného tábora trvajú od 8:00 do 11:45 doobeda a od 12:30 do 16:30 poobede. Zrazy a rozchody budú na Námestí Osloboditeľov.

Prihlasovanie je možné cez stránku draciastopa.sk v sekcií Tábory alebo na tejto adrese: 

https://draciastopa.sk/jarny-denny-tabor/

Napíš komentár