Chata Zuzana Vinné

Chata Zuzana Vinné

Krátky popis… 

Chata Zuzana je situovaná v tesnej blízkosti Zemplínskej Šíravy na východnom Slovensku, s kúzelným výhľadom na upokojujúcu hladinu vody, loďky a prekrásnu okolitú prírodu. Blízke okolie ubytovania poskytuje hosťom bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, zábavy a oddychu.

Dátum posledného overenia informácií:  14.6.2021

Kategória: Ubytovanie komerčné

Kraj: Košický

Okres: Michalovce

Obec: Vinné

Nadmorská výška: 161,9 m n.m.

Najbližšia autobusová zastávka:  Senderov

Najbližšia železničná zastávka:  Michalovce

Turistické trasy:  Nie

Dostupnosť:  Autom, bicyklom, pešo

Parkovanie:  Áno

Náročnosť od najbližšej obce / parkoviska / zastávky:  Nenáročné

Chránené územie:  Nie

Možnosti stravovania:  Nie

Počet miest: 13 lôžok, 10+3

Kontakt: Ľubomír Murník

Popis:  Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v Chate Zuzana s celkovou kapacitou 13 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom je tu k dispozícii päť 2-lôžkových komfortných izieb (niektoré disponujú balkónom, jedna navyše prístelkou). Príjemný čas v kruhu rodiny či priateľov môžete tráviť v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a pohodlnou rozťahovacou pohovkou, ktorú je možné využívať v prípade potreby ako prístelku pre ďalšie dve osoby. Na prípravu Vašich obľúbených jedál a občerstvenia Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením, vybavená plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu a rýchlovarnou kanvicou. Chata disponuje taktiež dvomi kúpeľňami a toaletami pre vyšší komfort ubytovaných hostí (jednou na prízemí a jednou na poschodí). Zabezpečené je tu samozrejme taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V rozľahlej vonkajšej časti chaty s terasou a posedením si môžete po celý čas pobytu vychutnávať ideálnu pohodu pri osviežujúcom pivku či voňavej kávičke, zatiaľ čo sa Vám budú na grile pripravovať chutné grilované špeciality. Naši najmenší hostia sa isto potešia detskému ihrisku s pieskoviskom, hračkami, hojdačkou, šmýkačkou, detským bazénom, kde sa môžu dosýta zabávať od rána do večera. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné hneď pri chate.

Ďalšie informácie:

Na neďalekej rozľahlej plážovej časti s kúpaliskom a novopostaveným aquaparkom Thermal Park Šírava je počas  pobytu možné nekonečne sa zabávať a relaxovať v jeho vnútorných a vonkajších bazénoch s termálnou vodou, alebo si dopriať niektorú z ponúkaných wellness služieb. Romantické večerné prechádzky či člnkovanie pri západe slnka majú svoje jedinečné čaro. V zariadení sa nachádza kuchyňa – zdieľaná (plynový sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička, umývačka riadu a  jedálenské posedenie). Spoločenská miestnosť je spoločná (prístelky, gauč, satelit, televízor, krb / kachle) Sú tu dve kúpeľne s toaletou – zdieľané (wc, sprchovací kút, umývadlo, uteráky)

GPS: N 48° 47,8973′, E 21° 58,9938′

mapa © Freemap Slovakia, dáta © přispěvatelé OpenStreetMap, © SRTM

Zaujímavé miesta v okolí

 

Ďalšie informácie a zdroje citácií

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *