Chata Thermal House

Chata Thermal House

Chata Thermal House, je situovaná v tesnej blízkosti wellness hotela Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT a vodnej nádrže Zemplínska šírava. Výhodou je skvelá lokalita, ktorá poskytne svojim hosťom vynikajúce možnosti na letnú, ale aj zimnú wellness dovolenku.

Dátum posledného overenia informácií:  9.6.2021

Kategória: Ubytovanie komerčné.

 

Kraj: Košický

Okres: Michalovce

Obec: Kaluža

Nadmorská výška: 124,8 m n.m.

Najbližšia autobusová zastávka: Kaluža 400 m.

Najbližšia železničná zastávka: Michalovce

Turistické trasy: Nie

Dostupnosť:  Autom, pešo, bicyklom

Parkovanie:  Áno

Náročnosť od najbližšej obce / parkoviska / zastávky: Nenáročné

Chránené územie: Nie

Možnosti stravovania: Nie v objekte

Počet miest:  8 lôžok

Kontakt: Ivor Kundrik

 

Popis:

Kapacita ubytovacieho zariadenia je 6 lôžok. Celoročne sú k dispozícii dve 2-lôžkové spálne s klimatizáciou, ktorá Vám spríjemní pobyt najmä počas horúcich letných dní. Večerné chvíľky môžete stráviť v spoločenskej miestnosti, v ktorej sa nachádza gaučové sedenie s možnosťou prístelky pre 2 osoby, ale aj televízor so satelitným príjmom. So spoločenskou miestnosťou je spojená moderne zariadená kuchyňa, v ktorej nájdete chladničku s mrazničkou, umývačku riadu, indukčnú varnú dosku, elektrickú rúru, hriankovač, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. Zo spoločenskej miestnosti sa dostanete aj do kúpeľne so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom.

 

Ďalšie informácie:

Priamo z kuchyne sa dostanete na terasu s vonkajším krytým sedením, ktoré Vám poskytne ochranu aj v prípade nepriaznivého počasia. Schody z terasy Vás dovedú do záhrady, v ktorej nájdete drevený altánok so stolom, stoličkami a krbom, ale aj detskú šmýkačku vhodnú pre Vaše ratolesti. Výhodou je takisto aj parkovanie priamo pri chate. Samozrejmosťou je aj WiFi pripojenie k internetu. Radi by sme Vás upozornili, že prípadné vzniknuté škody na majetku bude potrebné uhradiť. Chata je vhodná pre rodiny s deťmi alebo partie turistov, ktorí sa rozhodli stráviť dovolenku na Zemplíne, či si užiť wellness pobyt v Thermalparku Šírava. Na svoje si prídu aj milovníci rybolovu, hubárčenia a cyklovýletov. Turistickí nadšenci majú možnosť navštíviť Viniansky hrad, Hrad Jasenov, Hipocentrum Hôrka alebo blízku Hvezdáreň v Michalovciach. O športové vyžitie počas zimnej sezóny sa postará Ski Park Chlmec alebo niektorá z mnohých bežkárskych tratí. Po lyžiarskom dni odporúčame relax v horúcich bazénoch, ktoré sú vzdialené len pár metrov od zariadenia.

 

GPS: N 48° 48,1523′, E 22° 0,1150′

 

mapa © Freemap Slovakia, dáta © přispěvatelé OpenStreetMap, © SRTM

 

 

 

Zaujímavé miesta v okolí

 

 

Ďalšie informácie a zdroje citácií

Letovisko Kaluža

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *